• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno spółki, która nie rozpoczęła działalności

Planujesz otworzyć swój własny biznes? Bardzo dobry pomysł. Zapewnisz sobie tym samym lepszą przyszłość, będziesz podejmował najważniejsze decyzje, ustalał sobie godziny pracy, nauczysz się odpowiedzialności, a przede wszystkim zrealizujesz wyznaczone cele.

Jednak samodzielna rejestracja firmy, zwłaszcza w formie spółki, wymaga dokonania wielu formalności, a w dodatku czas oczekiwania na decyzję wynosi około miesiąca. Co więc zrobić, aby przyspieszyć oraz ułatwić sobie start? Myślę, że najlepszym rozwiązaniem może okazać się kupno spółki, która nie rozpoczęła działalności. Co nam daje taka opcja? Otrzymujemy gotowy podmiot gospodarczy, który ma uregulowaną sytuację prawną, przeszedł już wszystkie etapy procesu rejestracyjnego, a także wyposażony jest w niezbędne numery NIP i REGON. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przyszłych biznesmenów właśnie w taki sposób decyduje się podjąć działalność. Nie muszą wtedy niczym się martwić. Po prostu kupują firmę i zaczynają nią kierować od zaraz.

Również Ty zdecyduj się na kupno spółki, która nie rozpoczęła działalności, a z pewnością będziesz zadowolony. Możesz u nas kupić spółkę z o.o., czyli najczęściej wybieraną formę prowadzenia przedsiębiorstwa. Czekamy na Ciebie!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.