• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno Spółek Warszawa

Posiadanie własnej firmy to chyba marzenie każdej ambitnej osoby. Bycie swoim własnym szefem, praca na własnych warunkach i dla siebie. W związku z realizacją tych pragnień spora część osób przechodzi do ich realizacji. Dzięki temu forma prowadzenia działalności gospodarczej, jaką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się, aż taką popularnością.

Jednak cala procedura rejestracyjna spółki jest bardzo czasochłonna i wymaga znajomości w obowiązujących normach i przepisach. Wiele dokumentów do przygotowania wypełnienia, chodzenie „od urzędu, do urzędu”- masa formalności. Istnieje jednak pewien sposób, by temu zaradzić.

Kupno spółek Warszawa jest idealnym rozwiązaniem. Na obecnym rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w sprzedażny gotowych spółek. Można zapoznać się z ich indywidualnymi ofertami. Gdzie je znaleźć?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce: „kupno spółek Warszawa” i gotowe. Można bez ograniczeń wybierać i przebierać w dostępnych spółkach. Zaletami, jakie otrzymujemy poprzez kupno spółek Warszawa są min.: spółka zarejestrowana w stolicy, niższy koszt jaki musimy ponieść w porównaniu do całościowej rejestracji, spora oszczędność czasu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.