• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno spółek śląskie 

Szukasz pomysłu na swoje dalsze życie? Chcesz być panem swojego losu? Jeżeli tak, to zapewne nie raz przeszło Ci przez myśl, aby założyć własną działalność gospodarczą... Dlaczego więc nie przystąpiłeś od razu do realizowania wszystkich niezbędnych procedur? Kupno spółek Śląskie to prawdopodobnie było to, co mogłeś zrobić najlepszego. W ostatnim czasie coraz częściej wśród przedsiębiorców można spotkać się z przekonaniem, że lepiej oszczędzić sobie biegania od urzędu do urzędu i uzupełniania wszelkich wymaganych formalności. Popularnym wyjściem staje się powierzenie tego zadania firmie, która się w tym specjalizuje i jest w stanie całkowicie skrócić czas potrzebny na kupno spółek Śląskie. Do zadań przedsiębiorcy wówczas będzie należało tylko sprecyzowanie wymagań i informacji, które będą ściśle związane z prowadzeniem działalności.

Wydaje Ci się, że to za łatwe, aby mogło być prawdziwe? Otóż takie są realia. Świat idzie na przód, a wszystko co mogłoby wydawać się straszne, już takie nie jest. Uproszczenia związane z zakładaniem firmy pochodzą z chęci poprawienia stanu gospodarki w Polsce, tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak z nich korzystać.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.