• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno spółek mazowieckie

Kupno spółek mazowieckie staje się coraz bardziej korzystne. Jest to korzystna opcja przede wszystkim dla osób, które mają tylko kilka dni na rozpoczęcie własnej działalności. Także dla tych z Państwa, którzy wolą skupić się na właściwym prowadzeniu biznesu i nie chcą marnować czasu na bieganie po urzędach i załatwianie formalności ta opcja może być opłacalna.

Umożliwiamy naszym Klientom kupno spółek mazowieckie, ponieważ wiemy, że czasem zdarzają się sytuacje, których przewidzieć nie można, a w których zakup spółki to jedyne właściwe wyjście. Większość Klientów zgłasza się do nas w potrzebie, gdy gotowa spółka jest niezbędna np. w celu złożenia wniosku o dotację lub w przypadku ważnych transakcji, które nie mogą czekać, jednak często mamy do czynienia także z przedsiębiorcami, którzy mimo braku pilnych spraw wolą kupić gotową spółkę. Nie chcą oni tracić czasu w urzędach, a jak sami mówią po podliczeniu kosztów rejestracja spółki nie kosztuje dużo mniej.

Potrzebujesz szybko spółki lub nie chcesz tracić czasu? Skontaktuj się z nami. Oferujemy sprzedaż, rejestrację spółek, a także pełne doradztwo w zakresie Prawa Handlowego.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.