• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno spółek małopolskie

Czy kupno spółek małopolskie to dobra oferta? Najlepsza! Obszar małopolski to idealne miejsce do rozpoczęcia własnej działalności. Dlaczego? Bo przecież tu znajduje się Kraków- miasto, które potrafi przyciągać duża liczbę Klientów. Dzięki naszej propozycji możesz zakupić gotową spółkę na terenie województwa małopolskiego i cieszyć się prowadzeniem działalności z dnia na dzień, z pominięciem procesu rejestracji.

Niesamowite? Oczywiście. Bieganie po urzędach nie będzie Cię dotyczyć dzięki ofercie kupno spółek małopolskie. Bo przecież kto przepada za urzędowymi kolejkami i formalnościami? Raczej nikt. Dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej wybierz nasz wariant.
Oszczędność czasu, pieniędzy, atrakcyjna oferta rozpoczęcia własnej działalności z pominięciem procesu rejestracji, praca na własną rękę i bez nadzoru szefa- to Ty nim jesteś, wdrożenie własnych projektów w życie od zaraz. Kuszące? To wszystko jest możliwe dzięki naszej propozycji.

Nasza oferta stworzona jest z myślą właśnie o Tobie, dlatego nie zastanawiaj się, tylko z niej skorzystaj.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.