• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno spółek Kraków

Chcąc posiadać własną spółkę, może warto zastanowić się nad zakupem gotowej już spółki. Jest to bardzo atrakcyjny sposób, gdyż nie trzeba przeprowadzać całościowej rejestracji spółki. Masz również pewność, że wszystkie dokumenty spółki zostały wypełnione poprawie i nie zaskoczy Cię żaden problem. Te spółki posiadają już także numery np. REGON i NIP. Przy zakupie gotowej spółki można zaoszczędzić sporo cennego czasu, pieniądze, a także niepotrzebne nerwy i stres. Na rynku działają firmy, które zajmują się sprzedażą czystych, gotowych spółek i to wszystko załatwią za Ciebie. Znaleźć je możesz najprościej, w internecie. Wpisz w dowolnej wyszukiwarce: kupno spółek Kraków. Ukaże Ci się długa lista spółek, jakie zostały wystawione na sprzedaż w Krakowie. Zapoznaj się z dostępnymi od ręki spółkami, a na pewno znajdziesz jakąś dla siebie.

Kupno spółek Kraków daje Ci duże możliwości osiągnięcia sukcesu. Prowadzenie spółki w większym mieście musi nieść za sobą znaczne korzyści, przede wszystkim te finansowe.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.