• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno Spółek Katowice

Kupno spółek Katowice to opcja nie tylko dla osób z tego miasta, ale również dla przedsiębiorców, którzy chcieliby właśnie w tamtym rejonie rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

W ostatnim czasie zainteresowanie tematem zakupu gotowych spółek staje się coraz większe, dlatego możesz przebierać i szukać spółki, która w pełni będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Na wszystko brakuje czasu, dlatego kupno spółek Katowice okazuje się bardzo atrakcyjną propozycją.

Zakładanie spółki od podstaw przeważnie jest trudnym zadaniem, ponieważ nowym firmom bardzo ciężko jest się wybić z cienia konkurencji. Zakup gotowej spółki daje wiele możliwości. Istnieje możliwość nabycia spółki, która już jakiś czas wcześniej istniała na rynku. Spółki te zawsze są wolne od zadłużeń, więc osoba chcąca zakupić spółkę, może być spokojna o to, że nie będzie miała z tego tytułu żadnych problemów.

Wiele firm w swojej ofercie posiada zakładanie, a następnie sprzedaż gotowych spółek, co ma być ułatwieniem dla przedsiębiorców, którzy poprzez swoją działalność będą mogli poprawić stan polskiej gospodarki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.