• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno gotowej firmy

Kolejki w urzędach, stos wymaganej dokumentacji, wnioski i formularze...Jeżeli marzysz o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, jednak chciałbyś znaleźć sprytny sposób, który sprawi, że ominiesz wszystkie, wymienione przeze mnie nieco wyżej, negatywne aspekty związane z rejestracją, to mam dla Ciebie rozwiązanie-kupno gotowej firmy!

Jest to sposób, z którego korzysta coraz większa liczba przedsiębiorców. Ich wybór nie jest spowodowany przypadkiem, nie decydują się oni na tą opcję ze względu na modę czy poczynania innych biznesmenów. Jest to świadomy wybór, którego dokonuje się na podstawie racjonalnych argumentów. Jestem jednak przekonana, że wystarczy jeden, aby przekonać wszystkich, że podejmowanie działań w biznesie na drodze tradycyjnej rejestracji powinno przejść do przeszłości. Tym argumentem jest czas, a w zasadzie możliwość zaoszczędzenia go jeżeli tylko zdecydujemy się na kupno gotowej firmy. Koniec z oczekiwaniem w nieskończoność na rozpatrzenie naszego wniosku, wystarczy 1-2 dni, aby zyskać spółkę na własność. Wystarczy jedno spotkanie ze sprzedawcą, jeden podpis aby móc cieszyć się swoją firmą. Jedynym co należy zrobić, to wykonać telefon do naszej Kancelarii, a doradcy w niej zatrudniani znajdą idealną spółkę i zajmą się wszelkimi formalnościami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.