• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno działającej spółki

Kupno działającej spółki to opcja, na którą decyduje się coraz więcej osób. Z jakiej przyczyny? Ze względu na to, że takie rozwiązanie daje możliwość ominięcia skomplikowanego procesu rejestracyjnego, a przy tym pozwala na rozpoczęcie działalności gospodarczej już w ciągu dwóch dni.

Każdy chce sobie ułatwić życie i zaoszczędzić czas. Dzięki wariantowi kupno działającej spółki jest to możliwe. Kupujesz spółkę i zamiast wypełniania wniosków rejestracyjnych i biegania po urzędach, realizujesz wyznaczone cele dotyczące kierowania przedsiębiorstwem. Alternatywne rozwiązanie? Z pewnością.

Nasza firma ma do zaoferowania sprzedaż spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to najpopularniejsza forma działalności. Stąd też przedsiębiorcom, którzy również chcą ją wybrać staramy się uprościć rozpoczęcie biznesu. Dlaczego? Bo wiemy, jak trudne są pierwsze kroki, a zwłaszcza w naszym kraju, w którym administracja jest bardzo rozbudowana i załatwienie najdrobniejszej sprawy wymaga wielu formalności.

Jeśli więc jesteś zainteresowany naszą propozycją, nie czekaj, jak najszybciej skontaktuj się z nami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00