• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKupię spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Oprócz ogłoszeń dotyczących sprzedaży firm, coraz częściej można spotkać również te zatytułowane „kupię spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością”. Przedsiębiorcy wyrażając chęć dokonania inwestycji oczekują, że wkrótce na ich adres mailowy nadesłane zostaną im oferty o możliwości nabycia działalności gospodarczej. W istocie, tak tez się dzieje.

W tej dziedzinie, podobnie jak w każdej innej walczy się o każdego klienta. Biura księgowe, pomimo sporego popytu na gotowe firmy, ze względu na dużą konkurencję dokładają wszelkich starań aby pozyskać nowych klientów. Wysyłają oni swoje oferty gorąco zachęcając do skorzystania z ich usług. Niejednokrotnie serfując po Internecie natknęliście się Państwo na ogłoszenia dotyczące sprzedaży spółek. Zapewne nie jesteście świadomi jak często w odpowiedzi na nie biura otrzymują wiadomość „chętnie kupię spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, którą posiadają Państwo w ofercie.” Przysłowie „reklama dźwignią handlu” ma odzwierciedlenie również i w tym przypadku.

Kupując spółkę należy dobrze sprawdzić biuro, za którego pośrednictwem chcemy ją nabyć. Musimy poczytać na forach internetowych oraz popytać znajomych przedsiębiorców czy posiadają jakieś informacje na jej temat, aby nie zostać oszukanym.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.