• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z licencją na transport

Przeglądając zgłoszenia Klientów nasi eksperci natrafiają na różnego rodzaju ogłoszenia, które są analizowane i następnie poszukiwane są odpowiednie usługi, które umożliwiają pomoc klientowi. Przykładem może być ogłoszenie „kupię spółkę z licencją na transport”, które coraz częściej się pojawia. W naszej ofercie znajduje się usługa pośrednictwa w zakupie spółek, która w takim wypadku jest rozwiązaniem idealnym.

Pośrednictwo w zakupie spółek to oferta, która umożliwia zakup różnego rodzaju spółek w bardzo krótkim czasie. Poszukiwanie odpowiedniej spółki może potrwać, nie należy marnować cennego czasu, korzystnie jest poszukiwać optymalnych ofert, które umożliwiają szybką realizację przedsięwzięcia. Zamiast ogłoszenia „kupię spółkę z licencją na transport” warto przyjrzeć się usłudze pośrednictwa.

Jeśli zainteresowani są Państwo zakupem spółki z licencją na transport, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Bogata baza spółek, które posiadamy w ofercie pomoże Państwu w realizacji przedsięwzięcia.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00