• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z licencją na spedycję

Zwykle, gdy przyszli przedsiębiorcy decydują się na rozpoczęcie swojej własnej działalności gospodarczej, nie wiedzą w jakiej formie będą ją prowadzić oraz czym się zajmować. Niektórzy myślą sobie, a może kupię spółkę z licencją na spedycję? Mówiąc szczerze nie jest to taki zły pomysł. W czasie zakładania spółki, która zajmować się będzie spedycją wymagane jest posiadanie odpowiedniej licencji. Jak ją uzyskać – wystarczy tylko, albo aż złożyć wniosek o wydanie licencji w Krajowym Transporcie Drogowym, no i oczywiście dołączyć wszystkie dokumenty o stanie naszej firmie. Czynności może wydawać się, że jest niewiele, jednak wierzcie – trochę czasu na to poświęcić trzeba.

W sytuacji, gdy decydujemy się, że kupię spółkę z licencją na spedycję, obowiązków jest znacznie mniej, ponieważ ograniczają się do znalezienia potencjalnego sprzedawcy oraz podpisania umowy. Jednakże z tym pierwszym może być trochę problemów. Samodzielne znalezienie sprzedawcy jest o wiele trudniejsze niż zgłoszenie się do firm pośredniczących, aby to właśnie oni kogoś takiego znaleźli.

Dlatego możecie zgłosić się do Nas. Pośredniczymy między kupującym a sprzedającym udziały spółki. Oferujemy także sporządzenie umowy oraz nadzór całego procesu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.