• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z 2015 roku

Będą firmą prosperującą od lat, zdobywając przez lata pracy ogromne doświadczenie, wiemy jak ważne w biznesie jest szybkie i sprawne działanie. Niestety proces rejestracji działalności gospodarczej bywa uciążliwy i przede wszystkim czasochłonny. Nasza kancelaria świadczy usługami w rozpoczynaniu prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jest to nasza specjalność. Wybicie się w świecie biznesu dla młodych przedsiębiorców nie jest łatwe i jest to duże wyzwanie, dlatego oferujemy swoją profesjonalną pomoc.

Aby szybko zabłysnąć w świecie biznesu proponujemy zakup czystych spółek. Wpisując w wyszukiwarce internetowej: kupię spółkę z 2015 roku, zbyt dużo nie zyskasz. Ofert znajdziesz dużo, jednak nie koniecznie możesz dobrze wybrać. Kupując spółkę w naszej firmie masz gwarancję dobrego zakupu. Posiadamy czyste, gotowe spółki, bez zadłużenia, posiadające kompletną dokumentację.

Umów się z naszymi konsultantami, a pomożemy Ci dobrać spółkę spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania. Hasło: kupię spółkę z 2015 roku będzie dla Ciebie przeszłością.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.