• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z 2015 roku

Będą firmą prosperującą od lat, zdobywając przez lata pracy ogromne doświadczenie, wiemy jak ważne w biznesie jest szybkie i sprawne działanie. Niestety proces rejestracji działalności gospodarczej bywa uciążliwy i przede wszystkim czasochłonny. Nasza kancelaria świadczy usługami w rozpoczynaniu prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jest to nasza specjalność. Wybicie się w świecie biznesu dla młodych przedsiębiorców nie jest łatwe i jest to duże wyzwanie, dlatego oferujemy swoją profesjonalną pomoc.

Aby szybko zabłysnąć w świecie biznesu proponujemy zakup czystych spółek. Wpisując w wyszukiwarce internetowej: kupię spółkę z 2015 roku, zbyt dużo nie zyskasz. Ofert znajdziesz dużo, jednak nie koniecznie możesz dobrze wybrać. Kupując spółkę w naszej firmie masz gwarancję dobrego zakupu. Posiadamy czyste, gotowe spółki, bez zadłużenia, posiadające kompletną dokumentację.

Umów się z naszymi konsultantami, a pomożemy Ci dobrać spółkę spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania. Hasło: kupię spółkę z 2015 roku będzie dla Ciebie przeszłością.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.