• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKupię spółkę z 2012

Gotowa spółka z o.o. to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele pozytywnych aspektów. Pierwszym jest możliwość podjęcia bardzo szybkiej działalności w firmie. Dodatkową zaletą jest ominięcie czasochłonnych, skomplikowanych i nudnych procesów, które towarzyszą podczas rejestracji nowej spółki z o.o.

W Internecie można znaleźć wiele ogłoszeń z treścią "kupię spółkę z 2012". Jest to już istniejący podmiot gospodarczy, który został zarejestrowany wcześniej. Posiada wszystkie wymagane dokumenty oraz numery: NIP, REGON, KRS, VAT i VAT UE. Dodatkowo posiada czystą historię gospodarczą. Zagwarantuje to notarialne poświadczenie o barku zobowiązań i długów wobec wierzycieli.

"Kupię spółkę z 2012" - takich ogłoszeń poszukają osoby, które pragną dokonać zakupu spółki stażowej. Znaczącą różnicą w porównaniu do czystej, nowej działalności gospodarczej jest jedynie historia gospodarcza prowadzonego przedsiębiorstwa. Daje ona możliwość otrzymania kredytu, bądź dotacji z UE. Wzbudza ona większe zaufanie wśród instytucji finansujących, kontrahentów oraz potencjalnych klientów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę sprzedaży spółek stażowych.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.