• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę kapitałową

Myślisz sobie - „A może kupię spółkę kapitałową”. Nie wiesz jednak jak zrealizować ten pomysł? Trafiłeś na firmę, która ci w tym pomoże. Posiadamy bowiem spółki z o.o. na sprzedaż. Taką spółkę możesz od nas kupić i od razu rozpocząć prowadzenie własnej firmy.
Spółki z o.o., które posiadamy zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Pomimo tego, że na rynku już istnieją, to nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają zadłużeń. Możesz je bezpiecznie u nas kupować, o nic się nie martwiąc. Nie posiadamy spółek z długami. U nas możesz kupić tylko czyste spółki.

Jeśli po zakupie spółki będziesz chciał wziąć kredyt, to będzie taka możliwość. Banki bowiem chętnie udzielają kredytu spółkom, które posiadają staż, ale nie posiadają zadłużeń.

Kupując u nas spółkę z o.o. masz możliwość szybko wystartować z własną firmą. Jej działalność będziesz mógł rozpocząć już 1 – 2 dni po zakupie. Nie musisz na nic czekać i marnować cennego czasu. Będziesz mógł go poświęcić na rozwój firmy i budowanie zaufania klientów.
Wcześniej myślałeś „A może kupię spółkę kapitałową” i nie wiedziałeś jak to zrobić. Teraz już wiesz. Wystarczy się z nami skontaktować. Zadzwoń do nas! Poznaj szczegóły oferty! Kup spółkę z o.o. i ciesz się z własnej działalności gospodarczej!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.