• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię nowo założoną spółkę

Spotkałeś się w Internecie lub w innym źródle przekazu z ogłoszeniem typu „kupię nowo założoną spółkę” i zastanawia Cię fakt, jakie korzyści przynosi takie rozwiązanie? Jest ich wiele. Zaczynając od oszczędności czasu, idąc przez pominięcie formalności i urzędowych kolejek, a kończąc na szybszym i łatwiejszym rozpoczęciu działalności.

„Kupię nowo założoną spółkę” to wariant, dzięki któremu nabędziesz gotowy podmiot gospodarczy, z uregulowaną sytuacją prawną oraz potrzebnymi numerami NIP i REGON. Warto więc zdecydować się na zakup. Skoro trafiłeś na tą stronę, może dokonasz tej transakcji z nami? Zaufało nam wiele osób. Kupili u nas czystą spółkę i są zadowoleni z tego wyboru. Teraz Twoja kolej. Dzięki nam rozpoczniesz działalność w ciągu dwóch dni, w dodatku w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która posiada wiele zalet. Korzyści są więc podwójne, a może nawet potrójne? W każdym razie jest ich bardzo wiele. Skorzystaj z propozycji, zacznij realizować swoje cele i osiągać sukcesy, a co przez to idzie- zapewnij sobie lepszą przyszłość. Zachęcamy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.