• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię istniejącą spółkę z o.o.

„Kupię istniejącą spółkę z o.o.” - takie ogłoszenia coraz częściej pojawiają się w internecie. Wiele osób chce bowiem zakładać firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Są one bardzo popularne i posiadają wiele zalet.
Kupno takiej spółki niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim otrzymujemy już założoną , zarejestrowaną w KRS spółkę. Nie musimy chodzić po urzędach i wypełniać tak wielu dokumentów. Poza tym jeśli ją kupimy, to szybko rozpoczniemy prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
Jeśli jesteś tym zainteresowany i chcesz założyć własną firmę, to wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Posiadamy bowiem czyste spółki z o.o. na sprzedaż. Możesz je od nas kupić i naprawdę wiele zyskać. Nie posiadają one zadłużeń, ani żadnych zobowiązań, ponieważ nie prowadziły jeszcze działalności na rynku. Dlatego ich zakup jest w pełni bezpieczny. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, to będziesz miał możliwość już 2 dni po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i naprawdę wiele zyskasz.
Myślałeś „A może kupię istniejąca spółkę? ”? Teraz się już nie zastanawiaj, tylko zadzwoń do nas i skorzystaj z naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.