• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię firmę Warszawa

Nasza Kancelaria posiada bardzo szeroką bazę spółek, co umożliwia odnalezienie efektywnego rozwiązania dla ogłoszenia klienta o treści „ kupię firmę Warszawa ”. Działamy na rynku już wiele lat i z powodzeniem pomogliśmy już wielu klientom założyć działalność gospodarczą. Jeśli poszukują Państwo firmy, którą można kupić warto przyjrzeć się możliwości pozyskania gotowej spółki z o.o. Jest to podmiot prawny w pełni ukształtowany, który posiada wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne NIP, REGON, KRS, VAT/VAT EU. Zakup gotowej spółki pozwala na podjęcie aktywnej działalności gospodarczej nawet w ciągu 1 dnia.

Gotowa spółka ma pełną i jasną historię gospodarczą, ponieważ nigdy nie działała aktywnie na rynku gospodarczym. Nie posiada żadnych zobowiązań finansowych co dla komfortu klienta zostaje potwierdzone notarialnie.

Poszukiwanie właściwej oferty na ogłoszenie „ kupię firmę Warszawa ” może okazać się czasochłonne, warto skorzystać z bardziej efektywnego rozwiązania jakim jest zakup gotowej spółki z o.o., które znajdują się w ofercie naszej Kancelarii.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.