• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię firmę Kraków

Założenie działalności w województwie małopolskim to świetna inwestycja na przyszłość. Jeżeli chcesz założyć firmę w centrum Małopolski to powinieneś zamieścić ogłoszenie o treści „kupię firmę Kraków”. Pewnie zastanawiasz się dlaczego na samym początku namawiam Cię na zakup. Odpowiedzią jest: bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność czasu.

Ogłoszenie „kupię firmę Kraków” przyciągnie uwagę tych, którzy chcą sprzedać spółkę. Jeżeli zainteresował Cię zakup spółki, to musisz pamiętać o tym, że najrozsądniejszym rozwiązaniem są czyste spółki. Tylko one nie niosą ze sobą ryzyka zadłużenia spółki. Charakteryzują się tym, że zostały zarejestrowane tylko w celu sprzedaży. Nie posiadają więc historii gospodarczej, nie zawierały umów czy też transakcji. Czas to pieniądz, a kupując spółkę oszczędzasz dużo, gdyż nie musisz biegać po urzędach w celu załatwienia formalności. Gotową spółkę możesz prowadzić już następnego dnia po zakupie. To bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą szybko prowadzić firmę, generować zysk i dążyć do sukcesu.

Zainteresowany zakupem spółki? Posiadamy takie w ofercie. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo. Poznaj naszą ofertę! Zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.