• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię dwuletnią spółkę z o.o.

Chcesz posiadać firmę w formie spółki z o.o.? Nie chcesz jej jednak zakładać? Często myślisz sobie „ Kupię dwuletnią spółkę z o.o.” ? - Skontaktuj się z nami, a my ci to umożliwimy.

Rejestracja spółek z o.o. nie jest łatwa. Do wypełnienia jest bardzo dużo dokumentów. Proces ten jest długi i żmudny. Jeśli nie masz na to czasu i nie chcesz chodzić po urzędach, to teraz już nie musisz. Możesz kupić spółkę z o.o.. Została ona zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym dwa lata temu. Jest czysta, nie posiada zadłużeń, ani zobowiązań, bo nie prowadziła jeszcze żadnej działalności gospodarczej. Dlatego jej zakup jest całkowicie bezpieczny. Możesz taką spółkę kupić i o nic się nie martwić.
Nasze gotowe spółki z o.o. posiadają także zdolności kredytowe. Banki bez większych problemów przyznają pożyczki spółkom, które nie mają zadłużeń i na rynku już istnieją. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o swoją firmę, bo w każdej chwili będziesz mógł wziąć kredyt.

„Kupię dwuletnią spółkę z o.o. ” - teraz to możliwe. Skontaktuj się z nami i szybko załóż własną firmę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.