• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię dwuletnią spółkę z o.o.

Chcesz posiadać firmę w formie spółki z o.o.? Nie chcesz jej jednak zakładać? Często myślisz sobie „ Kupię dwuletnią spółkę z o.o.” ? - Skontaktuj się z nami, a my ci to umożliwimy.

Rejestracja spółek z o.o. nie jest łatwa. Do wypełnienia jest bardzo dużo dokumentów. Proces ten jest długi i żmudny. Jeśli nie masz na to czasu i nie chcesz chodzić po urzędach, to teraz już nie musisz. Możesz kupić spółkę z o.o.. Została ona zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym dwa lata temu. Jest czysta, nie posiada zadłużeń, ani zobowiązań, bo nie prowadziła jeszcze żadnej działalności gospodarczej. Dlatego jej zakup jest całkowicie bezpieczny. Możesz taką spółkę kupić i o nic się nie martwić.
Nasze gotowe spółki z o.o. posiadają także zdolności kredytowe. Banki bez większych problemów przyznają pożyczki spółkom, które nie mają zadłużeń i na rynku już istnieją. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o swoją firmę, bo w każdej chwili będziesz mógł wziąć kredyt.

„Kupię dwuletnią spółkę z o.o. ” - teraz to możliwe. Skontaktuj się z nami i szybko załóż własną firmę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.