• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKto może zgłosić zmiany danych do KRS

Dane spółki z o.o., które zawarte są w rejestrze przedsiębiorców w trakcie prowadzenia działalności mogą ulec zmianom. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która podlega rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym konieczna jest aktualizacja danych tak aby wszystkie dane spółki były wiarygodne. Pojawia się pytanie kto może zgłosić zmiany danych do KRS tak aby cały proces przebiegł pomyślnie dla spółki. Zgłoszenie danych odbywa się na urzędowym formularzu, który musi zostać sporządzony przez wspólników spółki, mogą oni złożyć go w właściwym sądzie rejestrowym lub powierzyć zadanie aktualizacji danych spółki firmie zewnętrznej. Firma w imieniu spółki dokona wszystkich niezbędnych formalności a wspólnicy spółki nie będą musieli martwić się wszystkimi formalnościami.

Przedsiębiorcy powinni pamiętać, że takie zgłoszenie nowych danych spółki do KRS wiązać się będzie z koniecznością poniesienia opłaty sądowej oraz opłaty za ogłoszenie zmian w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Nasza Kancelaria zajmuje się rejestracją oraz obsługą spółek. Proponujemy Państwu pomoc w zgłoszeniu nowych danych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.