• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość w mieście Kraków

Jeżeli interesuje Cię kwestia jaką są biura rachunkowe i księgowość w mieście Kraków to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Kraków to miasto szybko rozwijające się. Pełno tutaj turystów i przedsiębiorców. Kwestia księgowości jest bardzo powszechna. Duża ilość przedsiębiorców oznacza coraz więcej biur rachunkowych. Wzrastająca konkurencja natomiast wiąże się z niskimi kosztami usług księgowych. Dlatego właśnie tak chętnie korzysta się z usług rachunkowych oferowanych przez profesjonalne biura. Księgowość to ciężki orzech do zgryzienia - szczególnie gdy wymagana jest od nas w formie pełnej. By znać się na tej kwestii należy długo się kształcić. Jak więc z księgami rachunkowymi poradzić ma sobie zwykły przedsiębiorca? Musiałby poświęcić mnóstwo czasu i energii, nie wspominając już o jego braku kwalifikacji i doświadczenia. Rozsądniejszą decyzją jest więc współpraca z biurem rachunkowym.

Księgowość w mieście Kraków oferuje zróżnicowaną ofertę usług. Jeśli więc stwierdzisz, że nasza firma, to dokładnie to, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Współpraca z naszymi księgowymi to sama przyjemność! Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.