• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość w Łagiewnikach

Kraków jest bardzo dużo miastem, w którym funkcjonuje wiele podmiotów gospodarczych zainteresowanych usługami księgowymi. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Krakowie a dokładniej przedsiębiorcy mogą pozyskać księgowość w Łagiewnikach.

System księgowości firmy jest bardzo waży w prowadzeniu wszystkich niezbędnych rozliczeń a także koordynowaniu prowadzonej działalności gospodarczej. Na księgowość składa się wiele elementów, które wchodzą w zakres wielu działów takich jak podatki, kadry i płace, amortyzacja. Przepisy podlegają ciągłym zmianom co utrudnia wykonywanie wszystkich niezbędnych czynności.

Nasza Kancelaria proponuje księgowość w Łagiewnikach, gdzie zlokalizowane jest nasze biuro rachunkowe. Konsultanci doradzą Państwu z jakich usług skorzystać i w jaki sposób zoptymalizować prowadzoną działalność gospodarczą. Skorzystanie z różnych przepisów prawnych może umożliwić ograniczenie kosztów a tym samy usprawnić funkcjonowanie firmy na rynku. Wszystkich przedsiębiorców zachęcamy do kontaktu i pozyskania szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00