• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość w firmie

Księgowość jest podstawowym elementem w każdej firmie. Służy do rozliczania się z podatku dochodowego z Urzędem Skarbowym, a jeśli prowadzi się ją w formie ksiąg handlowych, to pełni jeszcze inne funkcje. Na przykład pozwala stworzyć pełen obraz finansowy przedsiębiorstwa, analizować wydatki i koszty, zauważać potrzebę wprowadzenia zmian.

Często jednak księgowość w firmie może sprawiać problemy, zwłaszcza pełna. Nie chodzi tylko o to, że jest skomplikowana i wymaga znajomości wielu przepisów. Problem jest także z wysokim kosztem jej prowadzenia w sytuacji, gdy decydujemy się na zatrudnienie pracownika biurowego. Trzeba liczyć się z takimi wydatkami jak wynagrodzenie, wynajem biura w celu stworzenia miejsca pracy, zakup niezbędnych urządzeń i materiałów.

Jak widać kosztów nie jest mało, dlatego warto skorzystać z naszych usług. Księgowość w firmie poprowadzimy za Ciebie. Nasze atuty to doświadczenie, profesjonalizm i umiejętność współpracy. Wybierając nasz wariant z pewnością będziesz zadowolony. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i dbamy o ich wygodę. Jesteś zainteresowany? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.