• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość uproszczona Kraków

Księgowość uproszczona Kraków jest świetną ofertą kierowaną do wszystkich przedsiębiorstw, których ustawa nie obliguje do prowadzenia ksiąg handlowych. Zdajemy sobie sprawę jak wiele obowiązków i spraw związanych z prowadzeniem działalności, mają na głowie biznesmeni. Stąd też wychodzimy do nich naprzeciw z pomocą w prowadzeniu księgowości.

Nasze biuro rachunkowe posiada już długi staż na rynku, duże doświadczenie, a także szerokie grono zadowolonych Klientów. Szczególnie ważny jest dla nas kontakt z osobami korzystającymi z naszych usług. Mogą oni w każdej chwili wysłać do nas e-mail bądź zatelefonować, a nasi konsultanci odpowiedzą im w możliwie najszybszym czasie. Cenimy sobie również indywidualne podejście do Klientów oraz staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Stąd też cieszymy się wśród nich dobrą opinią oraz zadowoleniem ze współpracy.

Chcesz przekonać się że warto wybrać opcję księgowość uproszczona Kraków? Skorzystaj więc z naszej propozycji i bądź zadowolony! Czekamy na Twój kontakt z nami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00