• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość prostej spółki akcyjnej

Projekt prostej spółki akcyjnej zakłada uproszczenie procedur dotyczących zakładania, prowadzenia oraz likwidacji spółki. Ogromną zaletą jest fakt, że prosta spółka akcyjna opiera się na zasadach usprawniających oraz ułatwiających pozyskanie kapitału niezbędnego do podejmowania działań.

Na czym polega księgowość prostej spółki akcyjnej i dlaczego warto obsługę P.S.A. Powierzyć specjalistom?

Księgowość prostej spółki akcyjnej polega na prowadzeniu pełnej ewidencji księgowej w postaci ksiąg rachunkowych. Ten sposób ewidencji wymaga utworzenia planu kont i ustalenia, w jaki sposób będą rejestrowane operacje gospodarcze.

Wielu przedsiębiorców obawia się pełnej księgowości, ponieważ zobowiązuje ona do posiadania wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów prawnych.

Właściciele prostych spółek akcyjnych decydujących się na pomoc naszej Kancelarii nie muszą przejmować się obowiązkami księgowymi i podatkowymi. Oferujemy kompleksową pomoc - księgowość prostej spółki akcyjnej. Profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny za prowadzenie księgowości spółek.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00