• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość online cennik

Wielu przedsiębiorców decyduje się na księgowość internetową. Jej efektywność oraz cena zdecydowanie uzależniona jest od wielu czynników.

Podstawowy podział, który pozwala rozdzielić księgowość online cennik na te tańsze oraz te trochę droższe, to sklasyfikowanie, z jakiego rodzaju księgowości korzysta firma:
- korzystanie tylko z programu do faktur,
- korzystanie z profesjonalnego programu księgowego-samodzielne księgowanie przedsiębiorcy,
- usługi biura rachunkowego online.

Już tutaj przedział cenowy będzie znacznie różniący. Księgowość online cennik to:
- program do faktur to koszt kilku złotych miesięcznie, natomiast należy zdawać sobie sprawę, że jest to tylko ułatwienie w prowadzeniu poprawnej księgowości.
- księgowość internetowa, czyli wykupiony przez przedsiębiorcę program do księgowania, pozwala na dobre prowadzenie księgowości jednostki, pod warunkiem, że szef firmy poświęci na to swój czas i będzie zajmował się całym procesem księgowania.
- biuro rachunkowe online to zdecydowanie najwygodniejsza forma księgowości dla przedsiębiorcy, który powierzając to zadanie profesjonalistom, ma pewność, że firma będzie poprawnie funkcjonować.
- koszt współpracy elektronicznej z biurem rachunkowym jest wyższy, niż w przypadku samodzielnego księgowania, ale o wiele niższy niż współpraca tradycyjna.

Księgowość Internetowa coraz częściej wykorzystuje możliwości, aby usprawnić wypełnianie obowiązków księgowych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00