• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość Kraków Podgórze

Jeżeli posiadasz własną działalność gospodarczą zapewne już niejednokrotnie przekonałeś się jak uciążliwym i skomplikowanym procesem bywa prowadzenie księgowości. Są to czynności, które w wielu przypadkach przerastają możliwości przedsiębiorców, ze względu na wymaganą wiedzę niezbędną do prawidłowego wykonywania czynności księgowych, czy po prostu ich czasochłonności.

„Księgowość Kraków Podgórze”- ta fraza wyszukiwana jest niezwykle często. Przedsiębiorcy szukają firmy, której powierzyliby część swoich obowiązków. Biura rachunkowe posiadają niezwykle rozbudowane oferty, businessmani mogą wybierać spośród wielu proponowanych przez nich usług. Ze względu na konkurencyjność, ich propozycje stają się coraz bardziej atrakcyjne pod względem finansowym. Korzystanie z ich pomocy jest więc świetną formą ograniczania kosztów prowadzonej działalności. Stanowi ono także gwarancję poprawności merytorycznej sporządzanych deklaracji czy dokumentacji, co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy.

Jedną z wyszukanych firm pod frazą „księgowość Kraków Podgórze” będzie nasze biuro rachunkowe. Oferujemy szeroki wachlarz usług. Napisz do nas i dowiedź się więcej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.