• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość elastyczny cennik

Prowadzenie księgowości to zagadnienie tak bardzo problematyczne, że większość przedsiębiorców decyduje się powierzyć je specjalistom. W tym celu zazwyczaj zwracają się do biur rachunkowych, które w zamian za opłacanie miesiecznego abonamentu oferują najwyższy poziom obsługi księgowej.

Decydując się na outsourcing warto zadbać o księgowość elastyczny cennik. Chodzi o to aby biuro dostosowywało cenę swoich usług do ilości dostarczanych dokumentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu cena będzie adekwatna do wielkości naszej działalności. W związku z tym w przypadku zmniejszenia aktywność naszej firmy na rynku znacznie obniżą się także koszty związane z prowadzeniem księgowości.

Profesjonalne usługi księgowe w atrakcyjnej cenie oferuje nasze biuro rachunkowe. Jako iż sami jesteśmy firmą doskonale wiemy, że każda jest inna, a więc potrzebuje różnych rozwiązań i narzędzi. Z tego względu naszą ofertę w pełni dostosowujemy do wymagań i potrzeb naszych klientów, podchodząc indywidualnie do każdego przypadku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego omówimy wszelkie szczegóły.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00