• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najchętniej wybieraną formą wśród przedsiębiorców. Posiada wiele zalet, które przyciągają osoby chcące założyć firmę. Czy ma jakieś wady? Z pewnością tak. Nie jest idealna, ale na pewno korzystna.

Do wad spółki możemy zaliczyć księgowość dla spółki z o.o.. Ta forma spółki nakłada na przedsiębiorców znacznie więcej obowiązków niż w przypadku pozostałych rodzajów spółek. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to najpopularniejsza forma działalności, to nie może być to aż tak straszne. Co mam na myśli? Księgowość dla spółki z o.o. zmusza przedsiębiorców do prowadzenia ksiąg rachunkowych, czyli pełnej księgowości zgodnej z ustawą o rachunkowości. Pamiętajmy jednak, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Prowadzenie pełnej księgowości pozwala na zobrazowanie dokładnej sytuacji finansowej firmy, która potrzebna będzie w przypadku zaplanowania większych inwestycji dla firmy. Jednak taki efekt zostanie uzyskany tylko wtedy, jeżeli księgowość dla spółki z o.o. będzie prowadzona w sposób profesjonalny!

Chcesz osiągnąć sukces, a nie popaść w kłopoty? Nasza firma oferuje Ci księgowość dla spółki z o.o.. na najwyższym poziomie dającą największe zyski.
Skontaktuj się z nami. Poznaj szczegóły oferty przygotowanej dla Ciebie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.