• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla spółek

Podmioty gospodarcze planujące założenie działalności gospodarczej bardzo często poszukują odpowiedzi na pytanie jaka księgowość dla spółek będzie najbardziej odpowiednia. Rozwiązanie jest bardzo proste jeśli planuje się założenie spółki akcyjnej lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, ponieważ w tym przypadku regulacje prawne nie pozostawiają wyboru. Konieczne będzie prowadzenie skomplikowanej i rozbudowanej pełnej księgowości.

Inna sytuacja jest kiedy przedsiębiorcy pozostawiono wybór i ma możliwość wyboru między pełną księgowością a uproszczonymi formami, które są rozwiązaniem zdecydowaniem łatwiejszym. Decydując się na jedną z form księgowości przedsiębiorca musi wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak: dostosowanie do parametrów prowadzonej działalności gospodarczej, koszy oraz wygoda prowadzenia.

Wybór może okazać się bardzo trudny, niezbędne będą szczegółowe analizy a czasem również skorzystania z porad wyspecjalizowanych ekspertów, którzy pomogą wybrać odpowiednią księgowość dla spółek.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.