• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość 2022

Księgowość 2022 – dlaczego pomoc naszej Kancelarii może okazać się pomoc dla przedsiębiorców planujących wkroczyć na drogę do sukcesu? Co zrobić, aby móc bezpiecznie prowadzić biznes z zachowaniem wprowadzanych zmian podatkowych?

Szeroko pojęta księgowość stwarza wiele problemów przedsiębiorcom, którzy chcą samodzielnie podjąć się wypełniania obowiązków wynikających z przepisów Ustawy o Rachunkowości. Często chęć optymalizacji kosztów wiąże się z dodatkowymi opłatami wynikającymi z konieczności wyprowadzenia zaległości księgowych. Z tego powodu zachęcamy do powierzenia nam obsługi księgowej spółki, fundacji, stowarzyszenia, jednoosobowej działalności gospodarczej.

Księgowość 2022 – nasza oferta:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz przygotowanie planu kont
- prowadzenie książki przychodów i rozchodów
- prowadzenie ryczałtu
- dokonywanie rozliczeń podatkowych
- sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat – sprawozdanie finansowe
- prowadzenie ewidencji środków trwałych
- sporządzanie listy płac, pełna obsługa kadrowo-płacowa

Prowadzona przez nas księgowość z pewnością dostarczy informacji, które pomogą podejmować korzystne dla biznesu decyzje. Zainteresowanych pełną ofertą zapraszamy do kontaktu. Profesjonalna pomoc Kancelarii w zakresie księgowości, podatków i kadr.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.