• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowanie zaległej faktury

Dział w firmie, jakim jest księgowość jest działem niezmiernie ważnym. W głównej mierze to dzięki niej działa każda firma. Jak powszechnie wiadomo prowadzenie spraw księgowych jest niezmiernie trudne, wymaga posiadania dużej wiedzy w tej dziedzinie, sporej ilości czasu, jak również cech charakteru takich jak: skrupulatność, dokładność, terminowość a także perfekcyjność i pedantyczność – w księgowości nie można się mylić.

Stosowanie się to obowiązujących zasad rachunkowości jest priorytetowe. W sprawach księgowych zawsze należy zachowywać ustalone terminy. Człowiek jest jednak tylko człowiekiem i może się okazać, że coś zaniedbał, nie zaksięgował, nie wystawił. Co należy zrobić w sytuacji, gdy nie została zaksięgowana faktura?

Konieczne jest szybkie wyprostowanie sprawy. Księgowanie zaległej faktury sprzedażowej lub kosztowej w firmie jest możliwe w określonym czasie. Bardzo ważne jest, aby zdąrzyć w wyznaczonym terminie, gdyż w przeciwnym wypadku należy liczyć się z konsekwencjami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00