• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowa w Łagiewnikach

Księgowa w Łagiewnikach to podmiot, do którego powinni się zgłosić przedsiębiorcy wdrażający w swojej firmie rozbudowany system księgowości. Prowadząc działalność gospodarczą podmioty mają do wykonania wiele obowiązków związanych nie tylko z obsługą księgowości ale także z finansami, wdrażaniem różnych projektów, pozyskiwaniem kapitałów. Powierzenie jednego z tych działów wykwalifikowanemu podmiotowi nie tylko usprawni obsługę firmy ale także zmniejszy obowiązki przedsiębiorcy, który będzie mógł się zająć podstawowym segmentem działalności firmy. Księgowa w Łagiewnikach będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców prowadzących działalność w Krakowie ale i nie tylko. Obecnie coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszy się księgowość online, która umożliwia korzystanie z usług księgowych z dowolnego miejsca w Polsce. Takie rozwiązanie znacznie poszerza możliwości przedsiębiorców, którzy nie są już ograniczenie terytorialnie.

Nasze biuro rachunkowe mieście się w dzielnicy Łagiewniki, zapraszamy do kontaktu. Pozyskacie Państwo szczegółowe informacje dzięki, którym podejmiecie odpowiednią decyzję.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.