• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKRS zmiana danych

W danych Twojej firmy zaszły jakieś istotne zmiany, które powinny zostać wprowadzone do Krajowego Rejestru Sądowego? Adres, skład wspólników, nazwa firmy czy też forma prawna wykonywanej działalności? Nie czekaj na to, że może kiedyś znajdziesz chwilę! Skorzystaj z naszej usługi - KRS zmiana danych.

Coraz to więcej przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele kłopotów może wiązać się z niedokonaniem aktualizacji wpisów w KRS. Z dnia na dzień odciągają wypełnienie tego obowiązku, bo myślą, że to nic takiego, że są ważniejsze sprawy. Jest to jednak błędne myślenie, które może przyczynić się do wielu problemów. Jak tego uniknąć? Oferujemy przedsiębiorcom usługę „KRS zmiana danych”, dzięki której wypełnią obowiązek bez wychodzenia z domu. Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu załatwią wszelkie formalności szybko i sprawnie.

Zainteresowany? Chcesz poznać więcej na temat usługi KRS zmiana danych? Zapraszamy do kontaktu. Umówimy spotkanie, na którym omówimy szczegóły współpracy. Staramy się spełniać wymagania naszych klientów. Podejmij współpracę i zadbaj o bezpieczeństwo Twojej firmy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.