• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKRS zmiana danych

W danych Twojej firmy zaszły jakieś istotne zmiany, które powinny zostać wprowadzone do Krajowego Rejestru Sądowego? Adres, skład wspólników, nazwa firmy czy też forma prawna wykonywanej działalności? Nie czekaj na to, że może kiedyś znajdziesz chwilę! Skorzystaj z naszej usługi - KRS zmiana danych.

Coraz to więcej przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele kłopotów może wiązać się z niedokonaniem aktualizacji wpisów w KRS. Z dnia na dzień odciągają wypełnienie tego obowiązku, bo myślą, że to nic takiego, że są ważniejsze sprawy. Jest to jednak błędne myślenie, które może przyczynić się do wielu problemów. Jak tego uniknąć? Oferujemy przedsiębiorcom usługę „KRS zmiana danych”, dzięki której wypełnią obowiązek bez wychodzenia z domu. Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu załatwią wszelkie formalności szybko i sprawnie.

Zainteresowany? Chcesz poznać więcej na temat usługi KRS zmiana danych? Zapraszamy do kontaktu. Umówimy spotkanie, na którym omówimy szczegóły współpracy. Staramy się spełniać wymagania naszych klientów. Podejmij współpracę i zadbaj o bezpieczeństwo Twojej firmy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.