• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKRS aktualizacja danych

KRS aktualizacja danych następuje wówczas, gdy decydujesz się dokonać jakikolwiek zmian, nawet tych najmniejszych, dotyczących własnej działalności gospodarczej. Zgłoszeniu zmian w KRS-ie podlegają m.in. następujące czynniki: zmiana członków zarządu, przedmiotu działalności PKD oraz siedziba firmy.

Zdarza się, że wiele spółek nie aktualizuje informacji ujawnionych w Krajowym Rejestrze Sądowym, ograniczając się jedynie do rocznych sprawozdań finansowych lub zgłasza tylko takie zmiany, które mają charakter konstytutywny. Niewiele jednak osób zdaje sobie sprawę, że nie dokonując aktualizacji danych narażają się na poważne skutki prawne.

KRS aktualizacja danych nie należy do łatwych czynności , trzeba złożyć odpowiednie formularze takie jak: KRS-Z20, KRS-Z. Uzupełnienie takich formularzy, wymaga dużo czasu i skupienia.

Jeżeli w Twoim przedsiębiorstwie potrzebna jest: KRS aktualizacja danych, a boisz się, że sam sobie z tym nie poradzisz, zgłoś się do naszych konsultantów o pomoc. Z naszym profesjonalnym zespołem szybko uporamy się z Twoja aktualizacją danych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.