• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszty związane z założeniem spółki z o.o.

Zastanawiasz się jakie są koszty związane z założeniem spółki z o.o. ? Postaram się w jak najprostszy sposób odpowiedzieć Ci na to pytanie. Decydując się na założenie firmy pod postacią najpopularniejszej i najchętniej wybieranej spółki jaką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, musisz przygotować się na koszty związane z jej rejestracją.

Koszty związane z założeniem spółki z o.o. to między innymi opłaty w związku z wizytą u notariusza, opłaty w KRS, podatki. Coraz to mniej przedsiębiorców decyduje się na założenie spółki „na własną rękę”. Dlaczego? Głównym powodem tego jest fakt, że w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, rośnie zarówno koszt jak i czas założenia spółki. Po co narażać się na dodatkowy stres, skoro istnieje możliwość skorzystania z pomocy ekspertów?

My takową pomoc oferujemy wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą założyć spółkę bez konieczności przejścia przez całą procedurę rejestracyjną. Z nami koszty związane z założeniem spółki z o.o. będą znacznie niższe. Wybieramy dla klienta najlepszy, a zarazem najtańszy sposób założenia firmy. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.