• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszty związane z założeniem spółki z o.o.

Zastanawiasz się jakie są koszty związane z założeniem spółki z o.o. ? Postaram się w jak najprostszy sposób odpowiedzieć Ci na to pytanie. Decydując się na założenie firmy pod postacią najpopularniejszej i najchętniej wybieranej spółki jaką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, musisz przygotować się na koszty związane z jej rejestracją.

Koszty związane z założeniem spółki z o.o. to między innymi opłaty w związku z wizytą u notariusza, opłaty w KRS, podatki. Coraz to mniej przedsiębiorców decyduje się na założenie spółki „na własną rękę”. Dlaczego? Głównym powodem tego jest fakt, że w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, rośnie zarówno koszt jak i czas założenia spółki. Po co narażać się na dodatkowy stres, skoro istnieje możliwość skorzystania z pomocy ekspertów?

My takową pomoc oferujemy wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą założyć spółkę bez konieczności przejścia przez całą procedurę rejestracyjną. Z nami koszty związane z założeniem spółki z o.o. będą znacznie niższe. Wybieramy dla klienta najlepszy, a zarazem najtańszy sposób założenia firmy. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.