• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszty założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialanością

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo popularną spółka kapitałową. Ze względu na to, że posiada osobowość prawną, oraz wiele innych zalet, wybierana jest przez szerokie grono przedsiębiorców. Jeśli chcesz zarejestrować własną działalność gospodarczą, to warto wybrać spółkę z o.o.

Cały proces zakładania spółki z o.o. jest dość długi. Będzie wymagał z naszej strony ogromnego zaangażowania. Trzeba udać się do wielu urzędów i wypełnić wiele dokumentów. Jeśli chodzi o koszty założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to nie są one bardzo duże. W ich skład wchodzi głównie opłata za wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.

Zakładanie spółki z o.o. jest czasochłonne. Dużo czasu zajmie nam załatwienie wszystkich niezbędnych formalności.

A ty - potrzebujesz szybko posiadać własną firmę? Chcesz jak najszybciej założyć własną spółkę z o.o. - zgłoś się do nas! Dzięki nam jest to możliwe. U nas koszty założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są naprawdę niskie, a za ciebie załatwimy wszystkie najważniejsze sprawy. Ty nie będziesz musiał wypełnić dokumentów i składać ich w urzędach – my zrobimy to za ciebie.

Więcej informacji o kosztach, jakie trzeba ponieść w związku z rejestracją spółki z o.o., otrzymacie podczas rozmowy telefonicznej z naszymi ekspertami. To oni wyjaśnią wszystko dokładnie i to z nimi możecie omówić kwestię dalszej współpracy. Skontaktuj się z nami i załóż swoją firmę szybko i tanio.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.