• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKoszty założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialanością

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo popularną spółka kapitałową. Ze względu na to, że posiada osobowość prawną, oraz wiele innych zalet, wybierana jest przez szerokie grono przedsiębiorców. Jeśli chcesz zarejestrować własną działalność gospodarczą, to warto wybrać spółkę z o.o.

Cały proces zakładania spółki z o.o. jest dość długi. Będzie wymagał z naszej strony ogromnego zaangażowania. Trzeba udać się do wielu urzędów i wypełnić wiele dokumentów. Jeśli chodzi o koszty założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to nie są one bardzo duże. W ich skład wchodzi głównie opłata za wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.

Zakładanie spółki z o.o. jest czasochłonne. Dużo czasu zajmie nam załatwienie wszystkich niezbędnych formalności.

A ty - potrzebujesz szybko posiadać własną firmę? Chcesz jak najszybciej założyć własną spółkę z o.o. - zgłoś się do nas! Dzięki nam jest to możliwe. U nas koszty założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są naprawdę niskie, a za ciebie załatwimy wszystkie najważniejsze sprawy. Ty nie będziesz musiał wypełnić dokumentów i składać ich w urzędach – my zrobimy to za ciebie.

Więcej informacji o kosztach, jakie trzeba ponieść w związku z rejestracją spółki z o.o., otrzymacie podczas rozmowy telefonicznej z naszymi ekspertami. To oni wyjaśnią wszystko dokładnie i to z nimi możecie omówić kwestię dalszej współpracy. Skontaktuj się z nami i załóż swoją firmę szybko i tanio.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.