• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszty prowadzenia pełnej księgowości

Prowadzenie pełnej księgowości przeważnie uważane jest za wadę wielu spółek. Na taką opinię wpływa to, że prowadzenie księgowości w tej metodzie jest wyjątkowo trudne i kosztowe. Trudność w prowadzeniu pełnej księgowości można uznać z mniejszy problem niż wysoki koszt prowadzenia księgowości.

Koszty prowadzenia pełnej księgowości wynikają w kilku czynników. Pierwszym z nich jest znacznie większa liczba dokumentacji, jaka powstaje w przedsiębiorstwie i którą trzeba zaksięgować. Z prowadzenia pełnej księgowości wynikają także większe obowiązki, jakim niewątpliwie jest sporządzanie sprawozdań finansowych. Aby tym wszystkim się zająć potrzebna jest osoba o odpowiednim doświadczeniu i umiejętnościach. Osoba taka musi otrzymać odpowiednio wysokie wynagrodzenia, a to dla każdej firmy wysoki koszt.

Zmniejszenie kosztów prowadzenia pełnej księgowości jest możliwe i nie koniecznie trudne. Należy powierzyć księgowość firmy biuru rachunkowemu. Ich pomoc to mniejsze koszty i mniejsze obowiązki, a także obsługa księgowa na najwyższym poziomie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.