• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszty poniesione na założenie spółki z o.o.

Spółka z o.o., to ostatnio najbardziej popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Wybiera ją naprawdę wielu przedsiębiorców, przede wszystkim ze względu na jej zalety. Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to zadanie nie łatwe. Wymaga od nas poświęcenia dużej ilości czasu i zaangażowania. Musimy wypełnić wiele dokumentów i złożyć je w odpowiednich urzędach. A nie jest ich mało. Samo sporządzenie umowy spółki z o.o. jest bardzo czasochłonne.
Jeśli chodzi o koszty poniesione na założenie spółki z o.o., to są one uzależnione od wielu czynników. Urzędy mają ustalone stawki za różne czynności, które wykonują. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów samodzielnej rejestracji spółki, to możesz się z nami kontaktować.

Zadzwoń do nas również wtedy, gdy cały ten proces cię przerasta i nie potrafisz samodzielnie go wykonać. Pomożemy Ci bowiem we wszystkim. Sporządzimy potrzebne dokumenty i złożymy je w odpowiednich urzędach. Dzięki nam nie będziesz musiał niczym się martwić i będziesz pewien, że wszystko zostało wykonane prawidłowo.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00