• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszty aktualizacji danych w KRS

Dokonanie zamian danych spółki, jej zarządu, zakresu prowadzonej działalności będzie rodzić obowiązek zgłoszenie aktualizacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Konieczne będzie wypełnienie odpowiedniego formularza, który wprowadzał będzie odpowiednie zmiany do wpisu w rejestrze przedsiębiorców. Na koszty aktualizacji danych w KRS składać się będą:
opłata sądowa,
opłata za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
Przeprowadzenie takiego procesu aktualizującego można powierzyć wyspecjalizowanej jednostce gospodarczej, która zajmie się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności i odciąży wspólników spółki. W przypadku skorzystania z takiej możliwość koszty aktualizacji danych w KRS wzrosną o prowizję, która jest pobiera przez firmę. Zawsze można samodzielnie zgłosić wszystkie zmiany danych spółki, będzie to jednak wymagać posiadania pewnej wiedzy oraz poświęcenia czasu.

Nasza Kancelaria zajmuje się zgłaszaniem zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym, nasi eksperci zajmą się wykonaniem wszystkich formalności, zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.