• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt założenia spółki z o.o. przez internet

Istnieje kilka sposobów na to by stać się właścicielem własnej firmy. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością sposobów tych jest aż cztery. Dziś skupię się na stosunkowo nowej metodzie, którą jest rejestracja online.

Jest to prosta opcja, z której w ostatnim czasie korzysta coraz większa liczba przedsiębiorców. Popularność zyskuje dzięki temu, że nie wymaga od businessmana wychodzenia z domu, kusi także koszt założenia spółki z o.o. przez internet, który jest nieco niższy niż w przypadku tradycyjnego zakładania. Wystarczy założyć konto w specjalnym systemie, wypełnić formularze, opatrzyć je podpisem elektronicznym i czekać na rozpatrzenie naszego wniosku. Opcja ta opiera się na wykorzystaniu wzorca umowy, nie ma konieczności tworzenia własnego dokumentu, wystarczy tylko uzupełnić formularz w systemie. Nie ma zatem konieczności nawiązywania współpracy z notariuszem, stąd właśnie wynika niższy koszt założenia spółki z o.o. przez internet. Przedsiębiorca nadal zobligowany jest do pokrycia opłat sądowych, opłat za wpis do KRS czy wniesienia wkładów na rzecz kapitału zakładowego ale nie musi pokrywać kosztów notarialnych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00