• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKoszt założenia spółki z o.o. przez internet

Istnieje kilka sposobów na to by stać się właścicielem własnej firmy. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością sposobów tych jest aż cztery. Dziś skupię się na stosunkowo nowej metodzie, którą jest rejestracja online.

Jest to prosta opcja, z której w ostatnim czasie korzysta coraz większa liczba przedsiębiorców. Popularność zyskuje dzięki temu, że nie wymaga od businessmana wychodzenia z domu, kusi także koszt założenia spółki z o.o. przez internet, który jest nieco niższy niż w przypadku tradycyjnego zakładania. Wystarczy założyć konto w specjalnym systemie, wypełnić formularze, opatrzyć je podpisem elektronicznym i czekać na rozpatrzenie naszego wniosku. Opcja ta opiera się na wykorzystaniu wzorca umowy, nie ma konieczności tworzenia własnego dokumentu, wystarczy tylko uzupełnić formularz w systemie. Nie ma zatem konieczności nawiązywania współpracy z notariuszem, stąd właśnie wynika niższy koszt założenia spółki z o.o. przez internet. Przedsiębiorca nadal zobligowany jest do pokrycia opłat sądowych, opłat za wpis do KRS czy wniesienia wkładów na rzecz kapitału zakładowego ale nie musi pokrywać kosztów notarialnych.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.