• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt założenia spółki z o.o. komandytowej

Wielu z nas pragnie założyć własną działalność gospodarczą, by móc decydować o wszystkim co z nią związane. Jedni mają ogromną motywację do działania, inni niestety są jej pozbawieni. Motywacja jest decydującym czynnikiem w kwestii założenia własnej działalności gospodarczej. Pozwala ona bowiem na pokonanie wszelkich trudności związanych z zakładaniem firmy. Najczęściej spotykanym problemem są pieniądze, czyli niewystarczająca ilość środków potrzebnych na założenie działalności.

Myślałeś o prowadzeniu firmy w postaci spółki z o.o. komandytowej? Jednak boisz się, że koszt założenia spółki z o.o. komandytowej przewyższy Twoje możliwości i zburzy marzenia? Nie poddawaj się tak łatwo. Realizuj śmiało swoje plany. Jeśli Twój kapitał okaże się niewystarczający na pokrycie kosztu założenia spółki komandytowej pamiętaj, że są jeszcze inne sposoby na pozyskanie odpowiednich środków.

Zastanawiałeś się jak wygląda koszt założenia spółki z o.o. komandytowej? Waha się on w przedziale od 1900 zł do 2500 zł. Na taką odpowiedź czekałeś? Już wiesz, że masz wystarczającą ilość pieniędzy? Realizuj więc swoje marzenia! Postaw na spółkę z o.o. komandytową, bo jest to jedna z najlepszych spółek!

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w rejestracji spółki z o.o. komandytowej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.