• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt rejestracji jednoosobowej spółki z o.o.

Chciałbyś założyć swoje przedsiębiorstwo? Pomyśl nad spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Nie masz jednak zaufanej osoby, która mogłaby zostać Twoim wspólnikiem? Nic nie szkodzi! Spółka ta może zostać założona nawet przez jednego członka. Świetnie, prawda? W dodatku posiada też inne zalety, np. jak sama nazwa wskazuje - ograniczą odpowiedzialność wspólników za zobowiązania. Inną korzyścią jest posiadanie osobowości prawnej, co zwiększa wiarygodność, a dzięki temu banki chętniej udzielają kredytu. Jednak ta forma działalności gospodarczej posiada też swoje wady. Między innymi chodzi o koszt rejestracji jednoosobowej spółki z o.o. Jest on dosyć wysoki. W dodatku proces zakładania wymaga wypełniania wielu wniosków, a więc nie obejdzie się bez formalności, które przyprawiają nas o wiele nerwów. Na szczęście mamy na to rozwiązanie! Zajmiemy się zarejestrowaniem Twojego podmiotu gospodarczego, a Ty nie będziesz musiał się niczym przejmować.

Dzisiaj coraz mniej osób decyduje się samodzielnie zakładać jednostkę gospodarczą. Z uwagi na to, że istnieje wiele firm (w tym nasza) zajmujących się tym na co dzień. Korzystając z naszej oferty, możesz szybciej rozpocząć prowadzenie własnego biznesu. Cena usługi wcale nie jest dużo wyższa niż koszt rejestracji jednoosobowej spółki z o.o., a więc ponosząc prawie taki sam wydatek dodatkowo oszczędzasz czas i nerwy. Zachęcamy do skorzystania z alternatywnego rozwiązania!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.