• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt prowadzenie księgowości Kraków

“Koszt prowadzenie księgowości Kraków” to fraza bardzo często wyszukiwana w Internecie. Przedsiębiorcy potrzebują pomocy profesjonalnych księgowych, lecz boją się, że nie jest to wydatek na ich kieszeń. Tymczasem na prawdę warto zainwestować! Kwestia ta jest bardzo ważna i nie można sobie pozwolić na żadne błędy.

Od czego więc zależy koszt usług księgowych? Przede wszystkim od rozmiaru i rodzaju firmy. To te czynniki warunkują bowiem fakt czy zobowiązany jesteś prowadzić księgowość pełną, czy uproszczoną, a to z kolei znacznie wpływa na cenę pomocy eksperta. Nie da się więc jednoznacznie określić kosztu, lecz wystarczy się z nami skontaktować i podać szczegóły dotyczące Twojej firmy, by otrzymać interesującą Cię informację. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, który pozwala dogodzić wszystkim naszym Klientom. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapewniamy, że nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twojej firmy! Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00