• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt prowadzenia księgowości w Krakowie

Wiele osób zastanawia się jaki jest koszt prowadzenia księgowości w Krakowie? Wszystkim zainteresowanym tym tematem udzielamy odpowiedzi.

Koszt prowadzenia księgowości zarówno uproszczonej, jak i pełnej jest najmniejszy w przypadku, gdy zleca się księgowość biurom rachunkowym. Jednak dokładna wysokość poniesionych z tego tytułu kosztów jest różna. Wysokość usług księgowych świadczonych przez biura rachunkowe zależy od liczby dokumentów oraz rodzaju prowadzonej rachunkowości. W przypadku dużych firm, prowadzących pełną rachunkowość i zatrudniających wielu pracowników opłata za prowadzenie rachunkowości będzie znacznie większa, niż w przypadku małych firm, prowadzących uproszczoną księgowość. Jednak mimo to stanowi znacznie mniejszy koszt niż zatrudnienie pracowników księgowości.

Koszt prowadzenia księgowości w Krakowie zależy także od wyboru biura rachunkowego. Gdy wybiera się lokalne biuro rachunkowe, koszty mogą być trochę wyższe. Przedsiębiorca będzie musiał poświęcić czas na osobiste dostarczenie dokumentacji itp. Wybierając biuro rachunkowe warto zdecydować się na takie, które swoje usługi oferuje również online. To znaczne uproszczenie oraz oszczędności czasu i pieniędzy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.