• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt prowadzenia księgowości dla spółki akcyjnej

Koszt prowadzenia księgowości dla spółki akcyjnej będzie bardzo złożonym elementem. Spółka akcyjna jako jedna z spółek kapitałowych zobowiązana jest do prowadzenia pełnej księgowości, która jest bardzo rozbudowanym systemem. Wymagane będzie prowadzenie ewidencji wszystkich zdarzeń gospodarczych jakie będą miały miejsce w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Analizując koszt prowadzenia księgowości dla spółki akcyjnej przedsiębiorca musi przede wszystkim wziąć pod uwagę sposób w jakim będzie prowadzony system księgowy firmy. W tym przypadku będzie miał dwie możliwości: skorzystanie z pomocy biura rachunkowego oraz zatrudnienie w firmie księgowego lub księgowej. Każde z tych rozwiązań będzie korzystne dla firmy, przedsiębiorcy jednak kierują się różnymi priorytetami co powoduje, że często podjęcie ostatecznej decyzji jest bardzo trudne.

System księgowości firmy jest bardzo ważnym działem, ponieważ umożliwia sprawne funkcjonowanie na rynku gospodarczym. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi ekspertami, pomożemy w dobrze odpowiedniego rozwiązania i przedstawimy pełen koszt prowadzenia księgowości dla spółki akcyjnej zgodnie z naszą wyceną i po uwzględnieniu Państwa uwag.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.