• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKonsultacje prawne w Krakowie

Szukasz pomocy w zakresie prawa? Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniego adwokata, a później tygodniami czekać na termin? Skorzystaj z naszych usług jakimi są konsultacje prawne w Krakowie.

Dlaczego konsultacje prawne w Krakowie miałyby okazać się dla Ciebie pomocne? Głównym tego powodem jest to, że wiedza i doświadczenie naszych prawników pomogą Ci rozwiązać problem bezpiecznie, szybko i skutecznie. Nasz zespół prawników sprawi, że rozwiązanie problemu przyniesie jak najwięcej korzyści dla Ciebie. Amatorskie i niesprawdzone metody nie są dla nas. W swoim działaniu wykorzystujemy obowiązujące przepisy prawa, aby klient miał gwarancję właściwego pozbycia się kłopotu. Konsultacje prawne w Krakowie to idealne rozwiązanie dla Ciebie, ponieważ nie marnujesz czasu na oczekiwanie na spotkanie. Oferujemy swoją pomoc natychmiast po skontaktowaniu się z nami.

Zainteresowany? Szukasz szybkiej i profesjonalnej pomocy? Zapraszamy do kontaktu. Pozwól nam zlikwidować Twój problem. Skorzystaj z naszej oferty.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.