• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKompleksowa obsługa księgowa w Krakowie

Kompleksowa obsług księgowa w Krakowie to usługa, która oferowana jest przez naszą Kancelarię przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie Krakowa. System księgowości wymaga od podmiotów wykonywania wielu czynności szczególnie jeśli firma znajduje się w grupie, która zobowiązana jest do prowadzenie pełnej księgowości. Natłok wielu obowiązków może przerazić przedsiębiorcę, dlatego nasza Kancelaria oferuje pomoc.

Proponowana kompleksowa obsługa księgowa w Krakowie to nie tylko usługi księgowe ale także pomoc w płynnym prowadzeniu działalności gospodarczej. Zespół naszych doświadczonych ekspertów pomoże Państwu z powodzeniem rozwiązań każdy problem, który powstał w następstwie prowadzonej działalności gospodarczej. Zgłoszenie się o pomoc do ekspertów nie jest oznaką słabości przedsiębiorcy, wręcz przeciwnie pokazuje chęć poszukiwania przez niego rozwiązań, które będą najbardziej korzystne z punktu widzenia firmy.

Jeśli poszukują Państwo wsparcia w zakresie działu księgowości firmy zapraszamy do współpracy i kontaktu z ekspertami, którzy udzielą bardzo szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00