• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKancelaria prawna Kraków

Praktycznie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo skomplikowany jest obrót gospodarczy. Zarówno sprawy związane z podatkami, umowami, sporządzaniem sprawozdań czy prowadzeniem bieżących spraw przedsiębiorstwa wymagają dużej odpowiedzialności i wiedzy. W związku z tym, niezwykle korzystna może okazać się pomoc prawnika.

Obsługa prawna to dobry sposób na poprawę sytuacji w firmie. Jest to niezwykle dogodna forma współpracy, ponieważ kancelaria prawna Kraków posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, która umożliwia dobrą orientację w problemach natury prawnej. Stała obsługa to także niższe koszta, co jest istotne w przypadku optymalizacji kosztów. Każde przedsiębiorstwo powinno posiadać specjalistów, którzy zajmą się problemami i skomplikowanymi sprawami podmiotu gospodarczego. Nasz ekspert może Państwu zaoferować udzielanie profesjonalnych porad, sporządzanie umów i wezwań, przygotowywanie opinii, a także prowadzenie rozmów dotyczących spłaty zaległości. Pomoc prawnika staje się nieocenionym aspektem, którego każda firma powinna posiadać. Jeżeli nie korzystają Państwo jeszcze z obsługi prawnej, to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.